מאוד קשה למצוא את הצעת ביטוח רכב הזולה והמוצלחת ביותר. החיפוש מייאש, מתיש ולפעמים בלתי אפשרי.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.
השאר לנו את כאב הראש והחיפושים אחר הצעה משתלמת ואנו נחסוך לך עד 50% בהוצאות ביטוח רכב. כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס והמומחים יחזרו אליך עם הצעות מיוחדות בשבילך.
השירות הינו בחינם וללא התחייבות!
Share on Facebook
Twitterשתף ב

תוכנית חסכון - ערוץ 2 :

חדשות רכב


צוות אתר "אינשורנס-פרייס" רוצה לסייע לכם במציאת פוליסת ביטוח הרכב הזולה ביותר. בהתאם לכך, פתחנו את קטגוריית "חדשות רכב" בה תוכלו להתעדכן בכל מה שחשוב ורלוונטי לתחום הרכב. בתחתית הדף תוכלו למצוא רשימה של חדשות מעניינות ועדכניות אודות נושאים שונים מתחום הרכב.
 
 
 
שברולט וולט כבר בישראל - 14.7.2011


שנה בדיוק לפני תחילת פעולות השיווק, החלה היבואנית הישראלית בתהליך החדרת מכונית השברולט וולט בשוק הישראלי.
14.7.2011


יו"ר UMI  דוד עיני טען בפני עיתונאים בישראל כי השברולט וולט מסמלת את "תחילתו של הקרב על השקע" וזאת משום שלאחרונה החלו להגיע לארץ מכוניות חשמליות רבות. שיווק המכוניות החשמליות החל כאשר בטר פלייס הציגה את הפלואנס החשמלית ולאחריה טויוטה שהציגה ממש בימים האחרונים את הפריוס הנטענת בארץ. עם זאת חשוב לדעת כי בארץ כבר ישנן מכוניות חשמליות מבית מיצובישי ואופל אמפרה הזהה לוולט כבר בדרך לכאן ותוצג באופן רשמי בקרוב ברחבי אירופה.

עיני בדבריו התכוון למעשה לנושא הלוטה בערפל של טעינת המכוניות החשמליות הללו. כמו כן בדומה ליבואנית טויוטה גם חברת UMI מצהירה בדבריה כי היא תשמח לתחרות חופשית בתחום המכוניות החשמליות וכולה תקווה שזה יתרחש עם מחירי חשמל זולים ולא יקרים מידיי.

חברת UMI מקווים כי משרד האוצר יכיר בדגם הוולט כמכונית חשמלית ובכך תשפיע ישירות על מחירה.

מחיר הוולט בארץ ובחו"ל:


מחיר הוולט בארץ יעמוד ככל הנראה על 200 אלף שקל ובארצות הברית מחירה יהיה ככל הנראה  44 אלף דולר מחיר, לא זול לכל הדעות. סמנכ"ל חברת UMI ירון גורטלר מודיע כי השיווק ללקוחות בישראל יעשה הלכה למעשה באמצע שנת 2012 ומחירה המשוער ינוע כנראה סביב ה – 200 אלף שקלים.  לרוכשי המכונית תינתן אחריות של 8 שנים, בדיוק כמו בארצות הברית או 160 אלף ק"מ למכלולי ההינע החשמליים ולמצברים.

הצפי לסוף שנה זו היא כי בכבישי הארץ ינועו 10 דגמי וולט שונים, כאשר שניים כבר נחתו בארץ והם נמצאים בתהליך של מבחן מקיף, התאמה והיכרות. אנשי החברה טוענים כי הם זקוקים ליותר רוכשים פרטיים כדי שיוכלו לקבל משוב אמיתי ואמין מהשטח.


מה מסתתר מתחת למכסה המנוע?


דגם הוולט החשמלית נבנתה על פלטפורמה זהה כמו השברולט קרוז ולכן היא מציעה ממדים זהים. אך, ניתן להשוותה טוב יותר מול הטויוטה פריוס: בסיס הגלגלים של הוולט מוצב על 269 ס"מ לעומת 270 ס"מ בטויוטה פריוס, אורכה 440 ס"מ לעומת 446 בדגם הטויוטה, רוחבה 180 ס"מ לעומת 175 ס"מ בפריוס וגובהה 143 ס"מ לעומת 149 ס"מ בטויוטה פריוס . תא המטען של השברולט וולט מתאים ל – 300 ליטר והיא מיועדת ל – 4 נוסעים בלבד לעומת 5 נוסעים בטויוטה פריוס ו – 445 ליטר.

הוולט מוגדרת למעשה כמכונית חשמלית שההנעה היא באמצעות מנועים חשמליים ומנוע בנזין קטן, 86 כוח סוס ו – 1.4 ליטר משמש אותה לצורך הארכת טווח.


מעוניינים להתחדש במכונית חשמלית, מתכננים להחליף את הרכב המשפחתי, השאירו פרטיכם האישיים בטופס המקוון ונשמח להעניק לכם הצעות מחיר ללא תחרות של פוליסות ביטוח הרכב הטובות ביותר! באחריות!


 

לכתבה המלאה>>
איסור עיקול חשבונות בנק בשל דו"חות חנייה - 30.6.20

הצעת חוק שהוגשה על ידי ח"כ מאיר שטרית כוללת את האפשרות למנוע מעיריות שונות לעקל את חשבונות הבנק של אדם אשר לא שילם דו"ח חנייה ובנוסף יופחתו תשלומי הפיגורים.

30.6.2011

הצעת החוק החדשה שהועלתה מפיו של ח"כ מאיר שטרית חבר סיעת קדימה גורסת כי לא תהיה לעיריות זכות לעקל את חשבונות הבנק של חייב בתשלום דו"ח חנייה ובהוצאות גבייה ללא תקנה. השאלה הנוגעת לזכותן או ליכולתן של עיריות שונות לעקל את חשבונות הבנק של זה או אחר שלא עמד בתשלומי דו"ח חנייה מעוררת מזה שנים רבות מחלוקת בין משרדי הממשלה השונים.

ח"כ מאיר שטרית התריע על מה שהיה לפי הגדרתו "סקנדל ושערורייה" בכל הקשור לדו"חות החנייה בתחום השיפוט של הרשויות המקומיות השונות, במהלך כהונתו כשר הפנים בממשלה הקודמת. לפי דעתו  גובה קנסות הפיגורים וגובה הקנסות מונעת מהממשלה לטפל בנושא ומצריכה ללא ספק חקיקה פרטית.


מה גורסת הצעת החוק?הצעת החוק הנ"ל טוענת כי העיריות לא יורשו לעקל את חשבונות הבנק של חייבי תשלום דו"חות חנייה ובנוסף תשלומי הקנסות והפיגורים יופחתו באופן משמעותי. המצב הקיים אבסורדי לחלוטין כאשר אדם חייב לעירייה 100 ₪ מגלה כי חשבונותיו עוקלו, דבר העלול להסב לו נזק בלתי הפיך בעתיד. בכך לא מסתיימת הסאגה והעיריות השונות מטילות על האדם החייב גם את תשלום הוצאות הגבייה, תשלום שאפילו משטרת ישראל אינה מחייבת אדם בגינם.

 
הצעת חוק זו מצטרפת למספר הצעות חוק בנושא שהוגשו לאחרונה לכנסת וכוללות בין היתר את חוק ההתיישנות על תשלומי דו"חות החנייה ללא התרעה כתובה מהרשות המקומית.


דו"ח חנייה – מה כדאי לדעת?


אם קיבלת דו"ח חנייה מהעירייה כדאי לך לדעת את הפרטים הבאים:
1. לאחר 3 שנים ושלושה חודשים מיום קבלת דו"ח החנייה אין בסמכות העירייה לדרוש את תשלום הקנס יותר.
2. העירייה לא רשאית לדרוש תשלום על הוצאות גבייה מבעל הדו"ח על פי חוק.
3. אין העירייה יכולה לעקל רכוש או כספים העולים על סכום החוב הקיים.
4. ניתן לבטל דו"חות חנייה של העירייה במקרים הבאים: נזק טכני לרכב, החייב לא קיבל הודעות כתובות בדואר מהרשות על החוב ומקבל הקנס הוביל באותה שעה חולה במצב קשה לבית החולים.
5. אין יותר כפל קנסות – במידה והקנס לא שולם בתוך 90 יום מההודעה הכתובה בדואר, יתווסף לחוב 50% תוספת פיגור ועוד 5% תוספת על כל 6 חודשי פיגור נוספים. 


אין צורך לחכות לדו"חות חנייה, אם גם אתה רכשת לאחרונה רכב חדש או שדרגת את הישן, זה הזמן להשאיר את הפרטים האישיים שלך בטופס המקוון ולקבל מאיתנו הצעות מחיר ללא תחרות למיטב פוליסות ביטוח הרכב מחברות הביטוח הטובות ביותר בכל הארץ! אל תהססו פן תפספסו!

לכתבה המלאה>>
חוק התיישנות על קנסות חנייה - 19.6.11


בשבוע שחלף בית המשפט המחוזי של תל אביב פסק כי לאחר שחלפה תקופת ההתיישנות שחלה על קנס חנייה של העירייה, חובה על זו האחרונה להוכיח כי האדם שקיבל את הקנס קיבל הודעה מוקדמת על גובה התשלום לפני שהיא עושה את כל הפעולות הנדרשות מצידה לגביית הקנס, בעקבות תקדימים משפטיים בנושא בעבר.

19.6.2011


במהלך שנת 2007 הטילה עיריית הרצליה על אדם מסוים עיקולים על חשבונותיו הפרטיים בבנק היות והלה קיבל דו"ח על חנייה במקום אסור, במהלך שנת 1997 ולא פרע מאז את חובו.  בשלב הטיעונים הנגדיים טען הנתבע בפני בית המשפט כי אין בסמכותה של העירייה להטיל עיקולים על חשבונותיו היות ובשלוש השנים שחלפו מאז לא קיבל בדואר כל מכתב או מסמך כלשהוא הבא בדרישת תשלום הקנס. עובדה זו לכשעצמה הינה למעשה הוכחה כי הקנס התיישן ואין הוא חייב בתשלום.

בנוסף הנתבע דרש מעיריית הרצליה פיצוי כספי על סך 100 אלף שקלים על לשון הרע ועוד 20 אלף שקלים על עוגמת נפש ונזקים שהתביעה הנ"ל גרמה לו. בית משפט השלום פסק בתביעה הנ"ל כי על עיריית הרצליה לפצות את הנתבע בתשלום של 50 אלף שקלים על רשלנותה, אך דחה את התביעה בנוגע להוצאת לשון הרע.


ערעור שהוגש ע"י עיריית הרצליה :

באופן טבעי עיריית הרצליה ערערה על החלטת בית משפט השלום בטענה כי שלחה מסמכים לדרישת תשלום לכתובת של הנקנס הרשומה במשרדי הרישוי, מיותר לציין כי כתובת זו אינה הכתובת של הנתבע. בנוסף נטען על ידי העירייה כי היות ובתביעת לשון הרע דחה בית המשפט את החייב אין מסמכותו של בית המשפט לקנוס את העירייה בסכום גבוה יותר מהתביעה.

סגן נשיא בית משפט השלום מר גדעון גינת דחה את טענות העירייה הנוגעות לדרישות התשלום מהחייב בעילה כי העירייה לא פעלה מבחינה סמכותית בצורה מידתית וסבירה, היות ופעולות הגבייה שנקטה פוגעות בזכויות יסוד של האזרח ויתר על כן עליה לוודא כי מסמכי התשלום ששלחה לאדם, עוד בטרם הטילה עיקולים על רכושו, הגיעו אל יעדן הראוי ולמעשה היא לא עשתה כך.

עם כל זאת בית המשפט קיבל את הערעור בכל הנוגע לגובה תשלום הפיצוי על הנזק והתביעה הוגבלה לסכום של 20 אלף שקלים על נזקים שנעשו לחייב והרשתה לבית המשפט לפסוק לחייב סך תשלום פיצויים של 10 אלף שקלים בלבד.

אם גם לכם יש בארנק דו"ח חנייה ישן בדקו אם גם עליו חל חוק ההתיישנות בטרם תרוצו לשלמו.


כבר לא צריך לחשוש מדו"חות חנייה, אם רכשתם לאחרונה רכב או שדרגתם את הרכב הישן, זה הזמן להשאיר פרטים אישיים בטופס המקוון ולקבל מאיתנו הצעות מחיר של פוליסות ביטוח רכב במחירים חסרי תקדים. אל תהססו, אל תחכו, אנחנו כאן נשמח לעמוד לרשותכם!


לכתבה המלאה>>
אופל אסטרה החדשה בדרך לישראל - 12.6.11


אופל אסטרה החדשה בדגם שלוש הדלתות נחשפת היום נכון ל – 9/06/2011 לראשונה באופן רשמי בתמונות לאחר איורי המחשב ומכונית התצוגה!

12.6.11


מתגלה באופן רשמי בתמונות המגיעות שלושה חודשים מראש קודם לתצוגה האמורה להיערך GTC אופל בפרנקפורט גרמניה ותבצע את הופעת הבכורה שלה. התמונות של הגרסה החדשה עם שלוש הדלתות מעניקה הצצה אל הדבר האמיתי אותו חברת אופל נהגה להציג עש לפני שלושה שבועות רק באיורי מחשב לפני שנה בתצוגה בפריז, צרפת. 


שיווק ישראלי :


לטענת המשווקים של אופל אסטרה בישראל ולדברי חברת אופל בכבודה ובעצמה, הגרסה החדשה של שלוש הדלתות תהיה בעלת אחיזת כביש משופרת המצוידת במנוע בנפח של 2.0 ליטר בתוספת של 290 כוחות סוס ותגיע לארץ בתחילת השנה הבאה.

דגמי הבנזין בישראל כוללים מנועים 1.4 ליטרים המצוידים ב – 120 אן 140 כוחות סוס. ניתן לרכוש דגמים עם 4 מנועים על פי בחירת הלקוח והעדפותיו. הגרסה עם 180 כוחות סוס תגיע לפרנקפורט ותאפשר מהירות מקסימאלית של 220 קילומטרים בשעה.


קהל היעד האירופי :


קהל היעד האירופי שבעיקרו חובב מנועי דיזל, יוכל ליהנות מהגרסה המשופרת של המנוע 2.0 ליטרים והגעה למהירות של 100 קילומטרים בשעה ממצב עצירה בתוך 1.6 שניות ול – 180 קילומטרים בשעה תוך 8.9 שניות ולמהירות מקסימאלית של 210 קילומטרים בשעה. לצד כל הנתונים הנ"ל הגרסה המדוברת צורכת דלק באופן ממוצע שתביא אותה כך צופים בחברת אופל להיקף מכירות נאה ביותר.

חברת אופל אינה חושפת את מפרטן המלא של דגמי הבנזין המשופרים. הנתונים שנחשפו על ידי אופל נוגעים לגרסת חמש הדלתות עם בסיס הגלגלים שגבה בס"מ ועומד כעת על 269.5 ונתוני גובה שירדו בס"מ וחצי, מפסקי הסרנים גדלו בשלושה ס"מ מאחור ועוד ארבעה ס"מ מ קדימה למען הגלגלים הרחבים יותר באופן משמעותי ולשיפור היציבות והמראה הכללי.

לטובת שיפור היכולת הדינאמית שונה מערך המתלים מקדימה שיגרום לשיפור האחיזה והנהיגה בהגה בסיבובים קלים כחדים.

החברה המשווקת את אופל בישראל עדיין לא החליטה מתי בדיוק יגיע הדגם של אופל אסטרה בגרסת שלוש הדלתות לארץ, ככל הנראה היא תשווק בישראל עם השקתה בפרנקפורט בתחילת ספטמבר שנה זו. הודעה יצאה מטעם המשווקים את אופל בישראל הבוקר 9/06/2011 ובה נאמר כי חברת אופל עושה הכל על מנת לתת לקהל לקוחותיה הישראליים את הדגמים המשופרים והטובים ביותר של החברה.


אם אתם נמנים בין חובבי המכוניות המושבעים, אם רק לפני דקה רכשתם או שדרגתם את המכונית הפרטית או המשפחתית שלכם, אנחנו כאן בדיוק עבורכם! השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס המקוון כאן באתר ואל תשכחו גם מספר טלפון להתקשרות ואנחנו נשמח להציע לכם מגוון פוליסות ביטוח רכב במחירים משתלמים ללא תחרות! אל תהססו פן תפספסו!


 
 
 


לכתבה המלאה>>
מערכות בטיחות לרכב - 6.6.11


ישנן מספר מערכות בטיחות לרכב שכדאי לכם להתקין ברכב לפני רכישת פוליסת ביטוח רכב מכל סוג שהוא שיוזיל לכם באופן משמעותי את מחיר הפוליסה. קיימים סוגים שונים של מערכות בטיחות לרכב  ביניהן רדאר ומצלמה.
06.06.2011


למען האמת מערכות הבטיחות לרכב נחלקות לשני סוגים משמעותיים מערכות בטיחות פאסיביות שמטרתן לסייע לשרוד תאונה, בעזרת מוטות חיזוק בדלתות או כריות אוויר, ומערכות בטיחות אקטיביות שיכולות בפועל למנוע תאונות דרכים מלהתרחש.

ישנן מערכות בטיחות לרכב המספקות לנהג התרעה מוקדמת לפני מצבים מסוכנים העלולים לעמוד בפניו. אין הן באות להחליף את הנהג גם אם הן צופות קדימה כאשר לנהג יש שדה ראיה רחב ושליטה מרבית בכביש ובדרך שלפניו.

חשוב לזכור כי כל אובדן הכי קצר בריכוז בשל דברים שנראים לנו זניחים לכאורה כגון: צלצול הטלפון, מחשבה חולפת או ילדים קולניים במושב האחורי, עלול לגרום לתאונה. זוהי הסיבה שאת רוב תאונות הדרכים מייחסים לגורם האנושי.

לאחרונה ניתן לרכוש גם בישראל שתי מערכות בטיחות לרכב שניתן להתקינן לא רק במכוניות יוקרה כמו מרצדס, וולוו וב.מוו.


מערכת בטיחות לרכב – מוביל איי c2 – 270 :


מערכת הבטיחות לרכב הישראלית הוותיקה ביותר היא מערכת המכונה מוביל איי C2 – 270  ואם תתקינו אותה ברכבכם תיהנו ממצלמה קטנה הממוקמת מאחורי השמשה הקדמית ושעון שהוא למעשה מד המראה לנהג את המרחק ממכוניות הנוסעות לפניו בשניות. המיוחד בשעון הנ"ל הוא כי צבעו משתנה בהתאם למידת המרחק ממכוניות אחרות (ירוק מסמל מרחק בטוח, אדום מעיד על סכנה).

פרט חשוב ויעיל במערכת הנ"ל הן ההתרעות הקוליות המתריעות על אי שמירת מרחק מסוכנת במהירות של 30 קמ"ש ומעלה,  התקרבות למכונית עם סכנת התנגשות מיידית, מעבר פתאומי של נתיב שאינה פועלת בשעות הלילה.


מערכת בטיחות לרכב – איווקס רדאר RD140 :


זוהי מערכת הבטיחות לרכב המהווה את המתחרה העיקרית של המערכת הישראלית מוביל איי המבוססת בעיקר על רדאר לצורך חישוב שמירת המרחק בין המכוניות ובמצלמה קטנה לזיהוי סטייה לא רצויה מהנתיב.

למעשה איווקס שיווקה בעבר את מערכת המוביל איי בישראל, לאחר שהסכמי העבודה בין שתי החברות הסתיים הם פנו לחברה אמריקאית במטרה שתפתח עבורם מערכת חלופית בה מוכנס מתחת לפגוש במכונית רדאר ומצלמה באחורי השמשה שתפקידה לזהות כל סטייה מהנתיב.

חסרונות המערכת הנ"ל נובעות מהעובדה כי אין ביכולתה לזהות ולהתריע על עצמים דוממים החוסמים את נתיב הנסיעה שלך בחושך. אופנועים ורוכבי אופניים יזוהו על ידי המערכת במרחק קצר מאוד לפני המכונית, הם לא יזוהו במידה וירכבו רחוק מעיני הנהג והם עלולים להיפגע. 


רכשתם בשעה טובה מכונית, התעניינתם בפוליסות ביטוח רכב ונשארתם מבולבלים וחסרי ישע, אל דאגה, בדיוק עבור זה אנחנו כאן באתר, השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס המקוון ונשמח להעניק לכם הצעות מחיר אטרקטיביות לפוליסות ביטוח רכב!


לכתבה המלאה>>
קרייזלר פיאט 500 חשמלית : 30.05.2011


עובדה אמיתית או תרגיל מתוחכם בשיווק ויחסי ציבור, אך קרייזלר פיאט תפסיד ככל הנראה 10,000 דולר על כל מכונית חשמלית שתמכור. ידיעה הזויה מעט זו פורסמה מפיו של מנכ"ל קרייזלר פיאט מר סרג'יו מרצ'יונה.
30.05.2011


הידיעה המוזרה בדבר הפסדה של חברת קרייזלר פיאט על כל מכירת מכונית חשמלית לוותה בהבטחה חד משמעית מפי מנכ"ל החברה כי העובדה הנ"ל לא תגרום לחברה להפסיק לייצר את המכונית 500 החשמלית שהובאה בפני קהל בתערוכה מכוניות של החברה בינואר 2010 בעיר דטרויט בארצות הברית עם הבטחה מפורשת כי קהל היעד של החשמלית מיועד לשוק האמריקאי תחילה ורק אחר כך לייצור סדרתי מוגבל לינואר 2012.  הפרויקט של החברה בארצות הברית מתבסס למעשה על הפיאט החשמלית במכוניות קטנות מול המתחרות האחרות.


תנו למספרים לדבר :על פי הערכות של מחלקת המכירות של קרייזלר החברה תפסיד בכל מכירה של מכונית ה – 500 החשמלית בין 32 ל – 45 אלף דולר ולא כפי שהעריכו בתחילה "רק" 10000 דולר. על פי הסכם בין חברת קרייזלר לפיאט, קרייזלר היא זו שתייצר את הדגם פיאט 500 לשוק האמריקאי והיא זו שתישא כמובן בכל ההפסדים או הרווחים שיהיו כתוצאה מהמכירות שלה.

אם כל ההפסדים הצפויים לחברת קרייזלר כתוצאה ממכירת הדגם פיאט 500 חשמלית, חברת קרייזלר לא תפשוט את הרגל בשל כך. החברה מתכננת לשווק את הפיאט 500 החשמלית לשוק האירופי בתחילת שנת 2013 מיד בתום הערכות הייצור במפעל של חברת קרייזלר במקסיקו.


מי את פיאט 500?


פיאט 500 היא מכונית קטנה וחביבה הגורמת לכל אחד שרואה אותה לחייך. היא דומה בגודלה לפנדה הקטנה ובניגוד לזו האחרונה מצטיינת בעיצוב חיצוני ופנימי ייחודי מרשים ומענג לא פחות, הנע בין רטרו למודרני עדכני עם הרבה אפיונים זהים לפיאט 500 המקורית.

בישראל ניתן לרכוש את הפיאט 500 עם מנוע 1.2 או 1.4 ליטר עם תיבת הילוכים ידנית או רובוטית. הדגם של 1.4 ליטר מגיע עם מצמד בודד שאינו נוח כלל וכלל לשימוש. במהלך הנהיגה כל נהג או נהגת לא יוכלו להפסיק לחייך, לרכב יש יכולת דינאמית מופלאה, הגה חשמלי מהיר וחד (למרות שיהיו שיעידו שהוא מנותק מעט).

חסרונה היחיד הוא הצפיפות הרבה במושב האחורי ומעל הכל מחירה היקר שכנראה ימנע מאיתנו לראותה הרבה בכבישי ישראל. גם בגרסה החשמלית שלה פיאט 500 סובלת מתמחור גבוה מידי לדעת רבים וטובים.


אם גם אתם נמנים בין אלה שרכשו לאחרונה רכב חדש או שדרגו את הרכב הישן, אנחנו כאן בדיוק בשבילכם. השאירו פרטים אישיים בטופס המקוון ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי עם הצעות מחיר ללא תחרות של פוליסות ביטוח רכב חובה, מקיף וצד ג' שיגרמו לכם לישון בשקט! אז למה אתם מחכים!


לכתבה המלאה>>
דגמים חדשים מבית מרצדס בישראל : 30.5.11


בימים האחרונים החלה חברת המכוניות היוקרתית מרצדס לשווק בישראל דגמים חדשים של מכוניות הכוללות את ה – CLS וה – SLK תוך שיפור דגם המכוניות הקלאסי של ה – C.

30.05.2011


חברת מרצדס היוקרתית המשיקה לאחרונה באופן רשמי את דגמי סמארט בארץ, החליטה גם למצל את המומנטום הנ"ל להכניס אל אולמות התצוגה היוקרתיים והמרכזיים שלהם בישראל גם כמה דגמים מפוארים וחדשים, שיביאו אתכם לנהיגה מסוג שלא הכרתם בעבר היכונו להכניס את היד עמוק עמוק לכיס...

בין הדגמים החדשים של מרצדס בארץ הקודש ניתן למנות את ה – CLS החדשה לגמרי ולצידה יושבות בגאון באולמי התצוגה מכונית ה – C קלאס המשופרת וחידוש נוסף שיגיע לארץ בקרוב מכונית ה – C קלאס קופה.

המחירים כמובן אינם שווים לכל כיס ונעים בין 700 אלף שקל למיליון מאה וחמישים אלף לדגם AMG היוקרתי מבין כולם.  המכוניות מאובזרות בשלל הפינוקים הטכנולוגיים, מפוארות ומרווחות ביותר מבפנים ומבחוץ.


מכונית ה – C המשופרת :מכונית ה – C המשופרת שנחשפה לציבור הרחב לפני מספר חודשים בתערוכת החברה בז'נבה הוצעו למכירה שלושה דגמים שונים הכוללים את ה – 180, האחד נקודה שמונה ליטרים עם 156 כוחות סוס,200, אחד נקודה שמונה ליטרים 184 כוחות סוס והשלוש מאות חמישים המחליפה את הגרסה הקודמת של השלוש מאוד שלוש וחצי ליטרים ו – 306 כוחות סוס.

גרסת ה – 180 מגיעה כעת ברמה של אלגנט מפוארת בהרבה מבעבר הכוללת גג נפתח, חישוקים קלים, עור ובלוטוס מקורי. מחירן ינוע בין 310 אלף שקל ל – 340 אלף שקל. הדגם בגרסת האוונגרד הכוללת פנסי קסנון תעלה 350 אלף שקל. דגם ה – 350 LED יעלה 410 אלף שקלים ואילו דגם ה – AMG  היוקרתי תעלה יותר מכולן כ – 740 שקל ותגיע לישראל ככל הנראה במהלך אוגוסט הקרוב. 


מכונית ה – SLK החדשה :

מכונית ה – SLK החדשה תוצע לקהל הרחב בישראל בכמה גרסאות שונות הכוללות את גרסת ה – 200 המכילה 1.8 ליטר ומאה שמונים וארבע כוחות סוס, גרסת ה – 250 המכילה 1.8 ליטר ומאתיים וארבע כוחות סוס וגרסת ה – 350 המכילה 3.5 ליטר ושלוש מאות ושש כוחות סוס.

מחירי הגרסאות השונות של מכונית ה – SLK נעות בין 425 אלף שקל ל – 535 אלף שקל. למי מכם המעוניינים להתפנק קצת יותר מהרגיל ניתן לרכוש את מכונית המרצדס החדשה עם גג מזכוכית מתקפל ההופך בלחיצת כפתור קלה לאטום לחלוטין מפני קור, חום וגשם ומערכת מולטימדיה בין המתקדמות בעולם מבית מרצדס. 


רכשתם מכונית חדשה, החלפתם את הישנה בדגם משופר יותר, שיהיה במזל טוב. לנו באתר יש מה להציע לכם, הירשמו באתר והשאירו פרטים מדויקים ונשמח לחזור אליכם במהרה עם הצעות מחיר משתלמות לפוליסות הביטוח הטובות ביותר ממספר חברות ביטוח מובילות! אל תהססו פן תפספסו!


 

לכתבה המלאה>>
השלכות עליית מחירי ביטוח האופנוע : 13.05.2010


נתוני מכירות אופנועים : ירידה של 19% ב-4 חודשים ראשונים של 2010 לעומת 2009 ובאפריל בלבד ירידה של 38%!
13.05.2010


רעש גדול ליווה את מחאת רוכבי האופנועים בסוף שנת 2009 ; רוכבי האופנועים יצאו לרחובות, יצרו פקקים, רכבו בבגדים תחתונים ואף הפריעו לנאומיו של שר האוצר יובל שטייניץ. רוכבי האופנועים, בהנהגתו של ניסים בנימין, עשו ככל יכולתם כדי למנוע את העלאת מחירי הביטוח עבור רכבים דו גלגליים. ככל הנראה לא הצליחו לנצח במלחמתם. במהלך חודש נובמבר האחרון נרשמה עלייה של כ-15% במחירי הביטוח לאופנועים. עקב כך, 15% מבעלי האופנועים נמנעו מלחדש את פוליסות הביטוח שלהם. אם מוסיפים לנתונים אלו גם את שיעור רוכבי האופנוע שגם לפני העלאת המחירים רכבו ללא ביטוח מדובר בשיעור של כ-40% אופנועים לא מבוטחים.

הרפורמה במחירי ביטוח אופנוע לא פגעה ברוכבי האופנועים בלבד אלא גם בנתוני המכירות של יבואני האופנועים. לפי נתונים שהתפרסמו על ידי איגוד לשכות המסחר, חלה ירידה ניכרת בשיעור מכירות האופנועים בהשוואה לשנה שעברה. לפני נתונים אלו ניתן לראות כי מדובר בירידה של 19% במכירות האופנועים בארבעת החודשים הראשונים של שנת 2010 לעומת ארבעת החודשים הראשונים בשנת 2009.

מטה המאבק של הרוכבים, בראשותו של אליקו אלג'ם, לא התייאש וממשיך במלחמתו אך הפעם אחרת.  מאבק רוכבי האופנועים עבר כעת לזירה הפוליטית. בניגוד למחאה הרעשנית שהתרחשה בסוף שנת 2009, פונים ראשי המאבק אל רוכבי האופנועים עצמם ולא אל כלל הציבור. בפנייתם זו מעודדים את רוכבי האופנועים להצטרף למפלגות כמו קדימה והליכוד ואף הצליחו לגרום לכאלפיים רוכבים להתפקד לסייעת הליכוד. כתוצאה מפעילות זו הפסיקו היבואנים את המימון במאבק מכיוון שהן לא רוצות להזדהות עם תנועה פוליטית כלשהיא. הפסקת המימון לא תפגע הבמאבק כיוון וכעת אינם זקוקים לתקציבים גבוהים במיוחד מאחר וקהל היעד שלהם יותר ממוקד כרגע ומורכב מרוכבי האופנועים בלבד.

שינוי נוסף שהביאה עליית מחירי ביטוח אופנוע הינו שיתופי פעולה בין סוכנויות ביטוח לבין יבואניות האופנועים.  דרך שיתופי פעולה אלו הצליחו יחדיו להציע פוליסות ביטוח אופנוע הזולות לפעמים אפילו ב-40% מתעריפי הפול. לאחרונה חברות הביטוח איילון והראל החלו להציע תעריפים זולים אפילו מאלה המוצעים בפול אך רק עבור בעלי מאפייני סיכון נמוך, אליהם תצטרך כנראה גם חברת הביטוח הראל שקיבלה גם היא אישור להציע תעריפי ביטוח אופנוע זולים מהפול.

ניתן לראות כי להעלאת מחירי ביטוח האופנוע קיימות השלכות רבות כמו ירידה במכירולת האופנועים והמנעותם של רוכבי האופנועים מלחדש את פוליסות הביטוח שלהן. עם השלכות אלו נאלצות חברות הביטוח ויבואניות הרכב להתמודד על ידי הנחות במחירי הביטוח. בנוסף, מאבק רוכבי האופנועים נמשך ועובר לזירות חדשות.


לקבלת מידע נוסף אודות נושא ביטוח אופנוע לחצו כאן : ביטוח אופנוע
לכתבה המלאה>>