מאוד קשה למצוא את הצעת ביטוח רכב הזולה והמוצלחת ביותר. החיפוש מייאש, מתיש ולפעמים בלתי אפשרי.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.
השאר לנו את כאב הראש והחיפושים אחר הצעה משתלמת ואנו נחסוך לך עד 50% בהוצאות ביטוח רכב. כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס והמומחים יחזרו אליך עם הצעות מיוחדות בשבילך.
השירות הינו בחינם וללא התחייבות!
Share on Facebook
Twitterשתף ב

תוכנית חסכון - ערוץ 2 :

סוכנויות ביטוח רכב


רובנו נחשפים אליהן, כבר בקניית הרכב הראשון שלנו. ייתכן שבמפגש הראשון, אבא התלווה אלינו כדי לתרגם את דברי איש סוכנות הביטוח אודות ביטוח מקיף, ביטוח חובה ומה זה לכל הרוחות ביטוח צד ג', אבל בהמשך עשינו את זה לגמרי לבד. סוכנויות ביטוח רכב – הנציגויות במקומיות שלכם מול חברו הביטוח הגדולות ואלה שמנהלים לכם את כל ענייני הביטוח מול חברות אלה. עד לא מזמן חשבנו שאי אפשר בלעדיהן, אבל אז חדרו לאט ובזהירות חברות ביטוח רכב ישיר אל השוק הישראלי ועשו בו שינוי. למרות זאת, ישראלים רבים מעדיפים לנהל את ענייני ביטוח הרכב שלהם באמצעות סוכנויות ביטוח רכב מול סוכן ביטוח עם פנים מוכרות שגר ממש לא רחוק מהבית או מהמשרד, אחד כזה שיש לו פנים וניתן לשבת איתו בארבע עיניים כשצריך, כשמשהו בפוליסה לא ברור, או שחלילה אירעה תקלה ברכב או תאונה הדורשת התערבות של סוכנות ביטוח רכב.
לפני שניגע בתחום של סוכנויות ביטוח רכב בישראל, כמה מילים על ביטוח ומדוע אנו זקוקים לו כל כך.

מדוע חובה עלינו לבטח את רכבינו ?

אם להודות על האמת, כבישי ישראל הם כמו ג'ונגל. נכון, עדיין לא הגענו לאנדרלמוסיה השוררת בכבישי הודו, תאילנד או איטליה, אבל ישראל תופסת מקום של "כבוד" במפת תאונות הדרכים. אכן כבוד מפוקפק. כמובן שמניעת תאונות וזהירות בדרכים היא מטרה ראשונה במעלה, אבל מה קורה שכבר אירעה תאונה, ויש נזקים גדולים או חלילה במקרה הגרוע אפילו נפגעים ? כאן נכנסת שורה של סוגי ביטוחים שחובה על כל נהג לעשותם וכאן גם נכנסות סוכנויות ביטוח וחברות הביטוח.
על כל נהג בישראל לעשות ביטוח חובה שיגן עליו, על הנוסעים שאיתו ועל הולכי רגל או אחרים שנפגעו בתאונה בה היה מעורב. ביטוח חובה חוקק בישראל כבר ב-1975, לאחר שהבינו כי אף אחד לא יוכל לעמוד בתשלומי הפיצויים, הוצאות האשפוז והשיקום של נפגעי תאונות. אי הצטיידות בביטוח זה מהווה עבירה פלילית.
ביטוח צד ג' יגן עליך מתביעות נהג כל רכב אחר עימו היית מעורב בתאונה וגרמת לו נזק. לא מדובר בביטוח שהוא חובה, אך כל סוכן ביטוח מתחיל ימליץ לך עליו כתנאי בל יעבור להתחלת נסיעה על כבישי ישראל.
הביטוח המקיף הוא המשובח ביותר ומגן עליך מפני גניבת הרכב, אובדן מוחלט של ערכו שנגרם כתוצאה מתאונה קשה ופגיעה ברכב אחר, כלומר הוא כולל גם צד שלישי.

סוכנויות ביטוח רכב : עושות לך סדר בדברים

כדי להתאים לך את חבילת הביטוח הטובה ביותר לצרכיך, מומלץ לפנות לסוכנות ביטוח. שם לוקחים את כל הנתונים שלך, כמו גיל, עבר ביטוחי, שלילות אם ישנן, סוג הרכב, נפח המנוע שלו, אזור מגורים, מספר הנהגים שיעלו על הרכב, יכולותיך הכלכליות ונתונים נוספים ויתאימו לך את הביטוח הטוב ביות, תוך הסבר מפורט על סוגי הביטוח השונים, על מה אתה יכול לוותר ועל מה בשום ואופן אינך יכול. 
סוכנויות ביטוח רכב מחזיקות במשרדיהן סוכני ביטוח מוסמכים שעברו הכשרה מתאימה והם בעלי תעודת הסמכה על פי חוק. אלה צברו ידע מעמיק גם על ספסל הלימודים וגם תוך כדי עבודתם בתחום ביטוח הרכב. סוכן ביטוח רכב צריך להבין במכוניות, באנשים, בפיננסים, בניהול סיכונים ובתחומים נוספים. רק אחרי תקופת לימודים, הסמכה ורישום בלשכת סוכני הביטוח בישראל הוא רשאי להתחיל בתפקידו.
את כל הידע והניסיון הללו מעמידות לרשותך סוכנויות ביטוח רכב המעסיקות סוכני ביטוח מומחים ומנוסים.
נהגים רבים בישראל מעדיפים סוכן ביטוח מאשר שירות של החברות הישירות, כיוון שכאן היחס אישי וחם והדברים מוסברים לאט ובסבלנות. סוכן הביטוח מכיר אישית את הסיכונים שאתה עומד בהם, כיוון שאתה נפגש איתו, הוא יודע מה מצבך הפיננסי וכך מתאים לך את הפוליסה הטובה ביותר. כמו כן, סוכני ביטוח מחויבים לעבור השתלמויות בצורה די תכופה וכך הם מעודכנים בנעשה בשוק הביטוח והרכב כל העת. היכולת והמקצועיות הזו עומדת לרשותך.
כיוון שרכישת פוליסת ביטוח היא צעד לא מבוטל, שלא רק עולה כסף רב, אלא אמור בעתיד להגן עליך, על רכושך ומשפחתך, חשוב שהדבר ייעשה על ידי אנשים מקצועיים שגם יהיו זמינים עבורך כל מתי שתרצה. 

סוכנויות ביטוח רכב : עבודה רציפה מול החברות הגדולות

אף על פי שגם באמצעות חברות ביטוח רכב עצמן וגם על ידי הביטוח הישיר, תוכלו לרכוש ביטוח רכב ראוי וטוב, מלבד היתרונות שציינו לעיל, קיימים יתרונות נוספים בעבודה מול סוכנויות ביטוח רכב.
סוכנויות אלה עובדות צמוד מול חברות הביטוח הגדולות בישראל מה שמאפשר להן להציע לנהגים המבוטחים קשת רחבה ומגוונת יותר של ביטוחים וכך להתאים למבוטח חליפה ביטוחית לפי המידות שלו. הוא יקבל את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו ויכולותיו. מטבע הדברים סוכנות הביטוח רוצה את הנהג אצלה ולכן תנסה להוזיל כמה שיותר את הפוליסה כשחברת הביטוח עצמה, במטרה לקבל לקוח חדש, תשלם את העמלה המגיעה לסוכן הביטוח בעצמה. כך שני הצדדים מרוויחים.
חברות הביטוח הישיר אינן יכולות לרמת התאמה פיננסית לצרכי הלקוח כפי שעושה זאת סוכן ביטוח. שם המחירים די נוקשים והם מתאימים לפרמטרים קבועים מראש. אצל סוכן ביטוח קיימת גמישות רבה בעניין ויש מקום למשחק. במקרה שאתה לקוח וותיק ומבטח מספר נכסים בסוכנות, תזכה להטבות נוספות.
כמובן, לפני שרוכשים פוליסה בסוכנות ביטוח כדאי לעשות השוואות וגם לקרוא על סוכנויות ביטוח רכב בישראל. בין הסוכנויות המובילות את התחום היום : מדנס, מיקה, שחם, פסגות, רוזין, קדר, מרוז, פלתרוס, רמות, אורנים ועוד. תוכלו לקרוא על סוכנויות ביטוח רכב אלה באתרנו.

סוכנויות ביטוח רכב : הפריצה לעולם האינטרנט

רוב מבוטחי ישראל עושים זאת היום באמצעות סוכנויות ביטוח רכב. אם עד לא מזמן סוכנויות אלה נשארו מחוץ לעולם הווירטואלי, הרי שהיום ניתן לראותן בכל דפי החיפוש ברשת האינטרנט. לא מדובר רק בסוכנויות הגדלות אלא גם בבינוניות וקטנות יותר. ברוב המקרים מגיעים אליהן באמצעות אתרים מקשרים המאפשרים ללקוח פוטנציאלי לקבל הצעות מחיר ממספר חברות. הלקוח משאיר את פרטי ההתקשרות שלו ונתונים נוספים בטופס באתר ובימים העוקבים הוא יקבל פניה ישירה מאחד מאנשי המקצוע שמפעילה סוכנות ביטוח הרכב.
באתרים אלה ניתן למצוא גם השוואות מחירים בין פוליסות שונות, סוגי רכב והחידושים האחרונים בתחום ביטוח הרכב, מבחינת חקיקה, מחירים, הוספת פרמטרים וכדומה.
נכון, בשנים האחרונות, כובשות את העמדות בתוצאות חיפוש אחר ביטוח רכב, חברות הביטוח הישיר כמו תשעה מיליון, ביטוח ישיר, ודומיהן, אבל עדיין, סוכנויות ביטוח נמצאות כאן לכל דורש.
בין סוכנויות ביטוח רכב העושות שימוש באינטרנט בצורה בולטת, הן סוכנות הביטוח רוזן, מיקא וגם ישראביט. סוכנויות ביטוח אלה נחשבות גדולות וחזקות בפני עצמן ובן פעילות בשוק הביטוח כבר שנים ובהצלחה לא מבוטלת, אבל כיום הן עושות מאמצי שיווק גם באינטרנט. אין זה אומר כי חברות אלה מוותרות על היחס האישי עם הלקוח. מדובר רק ביצירת קשר ראשוני שבהמשכו נקבעת פגישה, היכרות אישית עם הלקוח ותפירה מדויקת של פוליסה המתאימה בדיוק למידותיו.

 
 
 

 
 
סוכני ביטוח רכב

סוכני ביטוח רכב הם אנשי ביטוח מקצועיים בתחום ענפי הביטוח השונים שתפקידם העיקרי להתאים, לפרט ולמכור פוליסות ביטוח לקהל הלקוחות ברחבי הארץ.  סוכני ביטוח רכב מגיעים עד אליכם הביתה על מנת להסביר לכם את כל הכתוב בפוליסה, כיסויים ביטוחיים, פירוט תשלומי פרמיה ועלות. כחלק מהשירות ללקוחות סוכני ביטוח רכב מתאימים להם את פוליסת ביטוח הרכב הטובים ביותר בהתאם לצרכים, לרצונות ולנתונים האישיים שלהם.

סוכני ביטוח רכב או סוכני מכירות?סוכני ביטוח רכב הם למעשה אנשי מכירות שעברו הכשרה מקיפה בתחום ביטוח הרכב ותפקידם העיקרי הוא לשווק ולמכור ללקוחות פוליסות ביטוח רכב מסוגים שונים. משכורתם של סוכני ביטוח רכב מורכבת מעמלות מכירת פוליסות ביטוח רכב, כלומר ככל שימכרו יותר פוליסות ביטוח רכב כך תגדל משכורתם. זאת הסיבה שפוליסות ביטוח רכב הנרכשות דרך סוכני ביטוח רכב יקרות יותר יחסית לפוליסות ביטוח רכב שנרכשו מגורמים אחרים שאינם סוכני ביטוח רכב. עם כל זאת יתרונם הברור של סוכני ביטוח רכב הוא בעובדה שיש אל מי לפנות כאשר משהו לא ברור או כיש צורך לתבוע את חברת הביטוח על נזק רכב.  


רכישת פוליסות ביטוח באמצעות סוכני ביטוח רכב :ניתן להזמין טלפונית הביתה סוכני ביטוח רכב על מנת שיתאימו ללקוח בביתו פוליסת ביטוח רכב על פי רצונו, צרכיו, גילו, וותק הנהיגה, שווי הרכב, שנת ייצור של הרכב, סוג הרכב, גילם של נהגי המשנה אם יש, היסטוריה תעבורתית ועוד. העובדה כי סוכן ביטוח מגיע עד אלייך הביתה מאפשר לך להתרשם מהפוליסה ביתר נוחות, לקבל הסברים מפורטים על הכיסויים הביטוחיים הכלולים בה ולקבל הסבר על סעיפים שאינם ברורים לך בנחת וברוגע בסלון ביתך. סוכני ביטוח רכב הם הכתובת עבור המבוטח כאשר יש צורך בתביעה ביטוחית או כאשר אתה נתקל במשהו שאינו מובן לך במהלך הזמן מרגע שרכשת את פוליסת ביטוח הרכב. לקוחות הרוכשים פוליסת ביטוח רכב מסוכן ביטוח מקבלים ממנו שירות ייעוץ, אדיב ומקצועי בכל עת שבה הם זקוקים לו ובכל בעיה שצצה לפתע פתאום.   

לכתבה המלאה>>
מדנס ביטוח רכב
סוכנות ביטוח שהפכה שם דבר בתחום הביטוח בישראל והפכה להיות קבוצת ביטוח מובילה בתחומה, היא סוכנות הביטוח מדנס שייסד לפני קרוב ל-40 שנה מר שוקי מדנס.
הקבוצה בנויה מכמה חברות העוסקות בתחום הביטוח ולכל אחת ההתמחויות שלה.
 קבוצת סוכנויות ביטוח מדנס עוסקת בכל תחומי הביטוח החל מביטוח בריאות ביטוח חיים, ביטוחי משכנתא, ביטוח רכוש, כל ביטוחי הרכב ובנוסף גם ייעוץ משפטי והגנה בבית המשפט במקרה הצור.
 סוכנות ביטוח מדנס מטפלת בלקוחות פרטיים וחברות גדולות כאחד ומשקיעה בעובדיה ולקוחותיה.
סוכנות ביטוח מדנס מדברת על למידה תמידית, חידוש, יצירתיות, הכרת השוק המשתנה באופן תדיר וכן על שירות אישי ומיוחד לכל לקוח בחברה. 
בנוסף, תוכלו לקבל את פוליסת הביטוח הכי מתאימה לצרכים שלכם לפי הנתונים האישיים שלך ויכולותיך. העבודה של קבוצת מדנס מול כל חברות הביטוח המובילות בישראל מקנה לה מרחב תנועה ותמרון במגוון החבילות והפוליסות שיכולות להתאים לכל אחד בשוק.

סוכנות ביטוח מדנס, או קבוצת מדנס נמצאת בתל אביב, בית מדנס יד אליהו. משם פועלת ההנהלה והבעלים מר שוקי מדנס שנמצא בתחום שנים רבות  וחבר בגופים מקצועיים רבים בתחום הביטוח בישראל ובעולם. הבעלים הוא איש העולם הגדול והוא מורשה כיסוי מטעם חברת הביטוח האגדית לוידס.
קבוצת הביטוח מדנס מפעילה למעלה ממאה וחמישים עובדים ביניהם סוכני ביטוח המומחים בתחומים השונים בענף, חשבי שכר, אנשי שוק ההון, אנשי שיווק ומכירות, אנשי ניהול סיכונים, עורכי דין, אנשי רפואה, מנהלי מחלקות ועוד.

בכל העת מקפידים בקבוצה לבצע רענונים, קורסים והשתלמויות כדי להתעדכן כל העת ולגרום לעובדים לחדש ולהתחדש.
ביטוח מדנס  : כל תחומי הביטוח
כל ביטוחי הפרט ביניהם ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג'. מעבר לזה מבצעים בחברה ביטוחים רפואיים לסוגיהם, ביטוחי אחריות מקצועית לכל הרופאים, ביטוחי חיים לפרט ולכלל.
בחברה מטפלים גם ביטוחים מקצועיים לכל סוגי המקצוע ומספקים כיסוי גם על תאונות אישיות.
הקשר של חברת מדנס עם חברות ביטוח גדולות מאפשרת לסוכנים לעשות הכלל למען המבוטחים. בחברה יבצעו השוואת מחירים לפי הקריטריונים הנהוגים בחברות הביטוח ויתאימו את הפוליסה המושלמת ביותר ללקוח.
פוליסות הביטוח שתספק לכם מדנס ייתנו לכם כיסוי מקיף ובמחיר מצוין ביחס לשוק ובכלל. בכל מקרה, תמיד ניתן לבצע השוואת מחירים בין הסוכנות לסוכנויות ביטוח אחרות וגם מול חברות הביטוח הישיר. בדרך כלל תמיד ניתן למצוא פערים במחיר, אבל תמיד אפשר לבוא עם המחיר שהשגתם ופרטי הפוליסה על כל סעיפיה ולבדוק האם בסוכנות יכולים לתת לכם הצעה טובה יותר.
חברת מדנס תעשה ככל שתוכל כדי להרכיב לכם את הפוליסה הטובה ביותר ויש להם את הכלים לעשות זאת.


לכתבה המלאה>>
רמות סוכנות ביטוח רכב
סוכנויות ביטוח תוכלו למצוא בכל עיר ואם בישראל, אבל סוכנות ביטוח אמינה, מהימנה, גדולה שעובדת עם מיטב חברות הביטוח בישראל, זה כבר פחות פשוט. אחת מסוכנויות הביטוח שצברה תאוצה בשנים האחרונות וזאת הודות לאיכות השירות והמקצועיות הרבה בה היא מטפלת בלקוחותיה, היא סוכנות ביטוח רמות שהוקמה ב- 83' על ידי צמד השותפים ברוך וויסבורד ונוימן יצחק.
 השניים החלו בביטוח אלמנטארי והתפתחו בהדרגה.
כיום סוכנות ביטוח רמות היא אחת משלוש סוכנויות הביטוח הגדולות והמובילות במשק הישראלי. תשאלו את דן אנד ברדסטריט. סוכנות ביטוח רמות מעניקה את כל השירותים בצורה אישית וממוקדת ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. 

כיוון שסוכנות רמות צברה לה מוניטין רב עם השנים, תמצאו כי חברות הביטוח הגדולות והנחשבות בישראל עובדות מול בהיקף גדול ובכל סוגי הביטוח, כך שלקוחותיה של סוכנות רמות ביטוח רכב זוכים לתנאים מצוינים ומגוון רחב של אפשרויות בכל סוגי הביטוח.
יתרון נוסף בסוכנות ביטוח רמות ביטוח רכב הם הכישורים הרבים והניסיון של עובדיה וכן העובדה כי רוב הסוכנים ועובדי הסוכנות הם יוצאי חברות הביטוח המובילות בישראל.
 העובדה כי הללו מילאו שורה של תפקידים חשובים בחברות הגדולות והם מביאים איתם מניסיון זה לסוכנות, תורמת לחברה וללקוחותיה.
הידע, הניסיון, גודל הסוכנות, הקשר הטוב והקשרים עם חברות ביטוח גדולות והכוח שצברה סוכנות רמות מהווים שילוב המאפשר לאנשיה לספק ללקוחות הסוכנות פוליסות אטרקטיביות שמכסות כמעט כל סעיף אפשרי במחירים נוחים שלא בנקל יוכלו למצוא במקומות אחרים. בנוסף, מציאות זו מאפשרת מגון רחב של אפשרויות ביטוח גם למי שמאוד רוצה פוליסה טובה ואין ידו משגת לשלם עליה.
סוכנות ביטוח רמות פועלת בכל התחומים האפשריים בענף הביטוח, מביטוחי חברות, ביטוחים מסחריים,  ביטוח מושבים וקיבוצים, ביטוחי מטען, ביטוח רכוש, דירה ביטוחי משכנתא, ועד ביטוח רכב לסוגיו כולל ביטוח אוטובוסים זעירים, ביטוי מוניות, ועוד. לכל תחום ביטוחי, איש מקצוע המומחה בעניינו.

רמות – סוכנות ביטוח רכב

אחד התחומים המרכזיים בסוכנות ביטוח רמות הוא תחום ביטוח רכב לסוגיו. בתחום זה תתאם לכם סוכנות ביטוח רכב רמות את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, בין אם מדובר בביטוח חובה, מקיף או צד ג'.
ביטוח צד ג' מכסה כל תביעה על נזק לרכוש שגורמים מבוטחי החברה לצד נוסף בתאונה וכתוצאה מכך נחשפים לתביעה מצד חברת הביטוח של צד שלישי. מבוטחים שמסתפקים בביטוח זה וביטוח חובה כמובן, אם בעלי מכוניות קצת פחות חדשות שאינם חוששים מגניבה ומעוניינים לתת מענה מינימאלי אך הולם לרכבם.
ביטוח רכב מקיף כולל כבר הרבה מאוד מקרים שבגינם אתם עלולים לספוג נזק כספי, ביניהם, שריפה, פיצוץ, נזקי טבע, כמו שיטפון, מכת ברק, סערות ועוד, וגם נזקים שנגרמים בכוונה תחילה, גניבה, תאונה TOTAL LOSS ועוד. אם צריך להגן על הלקוח בבית משפט, החברה עושה גם את זה במסגרת הפוליסה.
ביטוח מקיף בסוכנות ביטוח רמות יכולה לכלול מקרי גניבה וגם לא לעשות זאת. תלוי בבחירת הלקוח ובהתאם לצרכים.
 


לכתבה המלאה>>
ביטוח רכב רוזין
סוכנות הביטוח רוזין היא מאלה הפועלות בכל תחומי הביטוח האפשריים. ראובן רוזין הוא סוכן ביטוח בעל שם וותק של למעלה מ-30 שנה הוא זה שייסד את החברה שהתחילה בקטן והפכה למעצמת ביטוח החולשת על כל סוגי הביטוח ועובדת עם חברות הביטוח המובילות בארץ. את כל זה מנהלים אנשי החברה ממשרדם בקריית מטלון בפתח תקווה.
אחד מהתחומים המרכזיים בהם מתעסקת רוזין – סוכנות לביטוח הוא תחום ביטוחי הפרט ובעיקר ביטוח רכב. בסוכנות מתגאים ביכולתם להשיג עבור הלקוחות את פוליסות הביטוח הטובות ביותר בתחום ביטוח רכב , משאית, ביטוחי קבלנים. ביטוח דירה ומשכנתא, חיים ובריאות. זאת כתוצאה מהקשרים המפותחים והעבודה עם חברות הביטוח המובילות והגדולות בישראל.

ביטוח רכב : למה הכי משתלם בסוכנות ביטח רוזין

לקוחות הפונים לסוכנות רוזין בבקשה לביטוח רכב כבר יודעים כי הסוכן הולך לחפש עבורם את הצעת הביטוח הזולה ביותר, גם אם זה ייקח לו זמן רב וגם אם בדרך הוא ירים טלפונים לנציגי כל חברות הביטוח עימם עובדים ברוזין סוכנות לביטוח. בסוכנות הביטוח רוזין יעשו השוואת מחירים בין כל החברות, זה יכול להיות שירביט, הכשרת הישוב, מנורה, חברת ביטוח איילון, קבוצת הפניקס, מגדל, הראל ועוד. בסוף יגיעו לפוליסה המשתלמת ביותר עם תשלומי הפרמיה המתאימים ביותר למבוטח החדש.
ידוע כי חברות הביטוח משנות מדיניות מדי פעם וכי ענף הביטוח הוא דינאמי ונמצא בתנועה כל הזמן. החברות משנות מחירים על פי פרמטרים ועושת ניסיונות מדי פעם תוך כדי חישוב סיכונים משתנה. כל חברה שמה דגש על נתונים אחרים בהגדרתה נהג זהיר או רכב "גניב", כך שהמחירים בין חברת ביטח אחת לחברתה שונים. סוכני הביטוח ברוזין יידעו לשדך לך את חברת הביטוח שתתאים לך ככפפה ליד.

איך קובעים את הפרמיה בביטוח רכב לסוגיו ?

ביטח רכב מקיף, חובה וצד שלישי נקבעים לפי מספר פרמטרים, ביניהם גילו של הנהג הקבוע הצעיר ביותר ברכב, איזור מגורי הנהג, סוג המכונית, נפח המנוע שלה, תביעות קודמות ועוד. כך חברת הביטוח מחליטה מהי רמת הסיכון שהיא לוקחת עם אותו מבוטח. מצד שני על המבוטח לראות מהי מידת הכיסוי שמעניקה לו חברת הביטוח. כדי לבצע השוואת מחירים בין חברות הביטוח יש להתחשב לא רק בעלות התשלום החודשי של הלקוח אלא גם בתנאי הפוליסה, בתוספות ובהרחבות.
סוכני הביטוח ברוזין יודעים לעשות את ההשוואה הזאת בצורה מושלמת לטובת לקוחותיהם.
שימו לב ! ברוב החברות, אם תעשו ביטוח חובה וביטוח מקיף או צד ג' באותה חברת ביטוח, תזכו להנחה משמעותית בפוליסה.
נציגי סוכנות ביטוח רוזין מחויבים לשירות הלקוחות שלהם ומטפלים בכל פניה, בין בעת חתימה על הפוליסה ובעיקר בזמנים בהם המבוטח הכי זקוק לחברת הביטוח שלו, בצורה האישית והמקצועית ביותר.
נסיעה זהירה

לכתבה המלאה>>
שחם ביטוח רכב
סוכנות ביטוח שחם היא אחת מהסוכנויות המובילות בישראל. על הדירוג הנחשב של dan&bredstreet מדובר בסוכנות הביטוח מספר שלוש בגודלה בישראל וזה לא פשוט כל כך כשיש עוד 3,000 מתחרים בעסק. אחד העיסוקים המרכזיים של שחם סוכנות לביטוח הוא ביטוח חיים והיא הסוכנות מספר ארבע בהיקף פעילותה בתחום זה בישראל.
 עם זאת, פועלת סוכנות ביטוח שחם בכל תחומי הביטוח, ביניהם : ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב (חובה, מקיף, צד ג'), קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, ועוד. סוכנות הביטוח שחם אינה נמצאת בבעלות פרטית, אלא היא בבעלות של חברת הביטוח הענקית מגדל. 

שחם סוכנות לביטוח היא חברה וותיקה בזכות עצמה והיא התחילה דרכה בשוק הביטוח הסוער כבר לפני למעלה משלושים וחמש שנה. מנה
לה היום הוא אותו אחד שגם החל את דרכה אז – מר צבי שואן. מדובר באיש שהצליח לא רק לשמר הצלחה אלא אף להביא את החברה לפסגות חדשות לאורך כל הדרך.
 מסוכנות ביטוח של מספר אנשים מצומצם בלבד, גדלה החברה ופרסה כנפיים, עד שהיום נמנים על צוות עובדיה למעלה ממאה וחמישים סוכני ביטוח, כלכלנים, חשבים ואנשי מקצוע שונים הקשורים בתחום. שחם מפעילה סוכני ביטח עצמאיים בכל הארץ המעניקים יחס אישי ופרטני לכל הלקוחות. בנוסף נותנת שחם לסוכניה את כל השירותים והתמיכה לה הם זקוקים בעבודה מול לקוחות ומול חברות הביטוח הגדולות.
בשחם סוכנות לביטוח מבוטחים היום עשרות אלפי לקוחות פרטיים, חברות וארגונים גדולים יותר או פחות. כל אלה מכניסים לחברה סכומים לא מבוטלים. מדובר בקרוב ל-750 מיליון שקלים מדי שנה.
התפיסה הארגונית בחברה עוד משחר נעוריה וכלל הנראה שה מה שהביא להצלחתה ושגשוגה, היא השמירה על עושר משפחות הלקוחות. סוכני הביטוח של שחם הפזורים מחיפה בצפון ועד באר שבע בדרום אמונים לתת את הכיסוי המושלם ביותר למבוטחיה, תוך הענקת פתרון פיננסי וכיסוי רחב ככל הניתן בהתאם לדרישות הלקוח ויכולת התשלום שלו. לשם כך, הסוכן אינו עושה את כל העבודה בכוחות עצמו. בוכנות שחם מעמידה לרשותו ולרשות הלקוח יועץ פיננסי, הדרכה, קורסים, השתלמויות, אימון ושירותי משרד מתקדמים.
לא לחינם, רואים לקוחות סוכנות ביטוח שחם מכל התחומים, בין אם מדובר בביטוח דירה, ביטוח רכב שחם, ביטוח משכנתא, ביטוח רכב צד ג', ביטוח מקיף לרכב ואפילו הפוליסות הקטנות ביותר, ממש משפחה. ולא סתם משפחה, אלא בסיס איתן נאמן ומהימן שהכי בטוח ונכון לבטח שם את הרכוש שלהם. נאמנות זו יוצרת יחסי עבודה וידידות שנמשכים שנים רבות ועוברים מפה לאוזן ומאב לבן. לקוחות רבים של שחם ממליצים לבני משפחותיהם לבטח גם את רכושם בחברה.
אז עכשיו, אם אתם חושבים על ביטוח חובה לאוטו, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג', חפשו את הסוכנים של שחם, ותקבלו הצעות אטרקטיביות לביטוח הרכב.


לכתבה המלאה>>
ביטוח רכב קדר
רוב סוכנויות הביטוח מתמחות בכל התחומים. ככה זה כשאתה עובד מול חברות ביטוח גדולות ומגוון האפשרויות רחב, ניתן לבטח הכל. אבל, אם אתה מעוניין בביטוח ייחודי, של כלי שיט למשל, עדיף שתבחר בסוכנות שמבינה עניין ויודעת לרדת לפרטים הקטנים ביותר בתחום מרתק זה.

אז אם חיפשתם סוכנות ביטוח שתעשה לכם שקט על הלב בכל מה שקשור לכלי השיט שלכם או לתחביבים הימיים שלכם, סוכנות ביטוח קדר היא המקום בשבילכם ויש לה סניפים בכמה מקומות בישראל. לפני שנמשיך לכל תחומי הביטוח בהם עוסקת חברת ביטוח קדר, מספר מילים על מקים החברה וחזונו.
גיורא קדר החל את הרומן שלו עם הים כבר כשהיה ילד ובילה את זמנו החופשי באגודה הימית ובהמשך כשבגר הלך לבית הספר לקציני ים בעכו שם עשה חיל והמשיך את דרכו לחיל הים הישראלי ובהמשך לצי הסוחר. כל מי שהתחיל רומן עם הים ממשיך עם זה לכל החיים וכך מוצא את עצמו קדר מנהל יחד עם זוגתו את המרינה בתל אביב כבר בראשית שנות ה-70. במהלך תקופה זו הם מעניקים שירותים ליאכטות וספינות הרבות המשתכנות במרינה וזה כולל אחזקה, תחזוקה, בית ספר לשיט וכן גם שירותי ביטוח. כאן למעשה החלה סוכנות הביטוח קדר את דרכה. בעיקר ביטח סירות וכלי שיט קטנים.

אין ספק כי כדי להעניק את שירותי הביטוח הטובים ביותר לכלי שיט, חייבים לבוא מהתחום ולהיות בעל ידע ניסיון ומקצועיות. כך הלקוח מרגיש בידיים טובות ואמינות ועם חבר'ה שמבינים עניין בשיט ובים בכלל. לאנשים הבאים מן התחום קל הרבה יותר להעריך סיכונים, לדרוש קיום נהלי בטיחות בכלי השיט, ציוד נכון המגן על השייט וכלי השיט ועוד. כל אלה מקטינים סיכונים ובשעת הצורך מאפשרים לתת מענה טוב יותר.
גיורא קדר מדגיש כי סוכנות ביטוח קדר על כל צוותיה רואים בלקוח חלק מהמשפחה ולכן כל בעיה אליה נקלע הלקוח היא בעיה אישית של אנשי החברה, לא פחות.

קדר סוכנות לביטוח – לא רק שיט

למרות התמחותה בכלי שיט, חברת הביטוח קדר מעניקה שירותי ביטוח בעוד מספר תחומים, כולל ביטוח רכב, ביטוח רכוש, ביטוח דירה, בריאות וחיים. בדרך כלל מי שמבטח בקדר את כלי השיט שלו מוסיף ביטוח חיים ועוד. מי שמכיר את קדר עם השנים מבצע בחברה את כל סוגי הביטוח להם הוא זקוק. במסגרת ביטוח רכב, בקדר ניתן לבצע ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג', ביטוח אופנוע. סוכנות הביטוח עובדת בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח המוכרות בישראל.
מפאת אופי העבודה וסוג המבוטחים, סוכנות ביטח קדר נותנת מענה ללקוחותיה בכל ימות השבוע כולל סופי השבוע וימי שישי עשרים וארבע שעות במהלך היממה במהלך כל השנה.
סעו בזהירות, או יותר נכון שוטו..לכתבה המלאה>>
סוכנות ביטוח רכב מרוז

למעלה מ-30 שנה של פעילות בענף הביטוח הפכו את מרוז סוכנות ביטוח לחברה מובילה בתחומה שגיבשה צוות עובדים מהימן ומיומן המסוגל לטפל בכל תחומי הביטוח ולהתאים פוליסות המתאימות אינדיבידואלית לכל לקוח בצורה אופטימאלית.
בהנהלת מרוז סוכנות לביטוח יודעים לציין כי השירות המצוין, האמינות, המקצועיות, הדמיון, והדינאמיות הם אלה שהביאו אותה למקום בו היא נמצאת היום והם אלה המושכים אליה לקוחות רבים לכל תחומי הביטוח. הכל בבית אחד ובאווירה משפחתית. ככה זה כשיש סוכן קרוב לבית שבמקרה הצורך מגיע עד אליך ואינו נרגע עד שכל בעיותיך נפתרות על הצד הטוב ביותר.
משרדיה הראשיים של סוכנות ביטוח מרוז נמצאים ברחוב קרליבך 1 בעיר תל אביב.

סוכנות ביטוח מרוז- כל הביטוחים

בסוכנות מרוז מתמחים בעבודה מול אנשים פרטיים, עסקים קטנים, חברות וגופים גדולים הרבה יותר. תחומי הביטוח רבים ומגוונים ואינם מוגבלים. כיוון שסוכנות הביטוח עובדת מול חברות הביטוח המובילות בשוק, באפשרותה להעניק ללקוחותיה את הפוליסות הטובות ביותר במחירים המשתלמים ביותר בשוק בכל ביטוח, בין אם מדובר בביטוח משכנתא, ביטוח רכב או בתחום הבריאות.
לחברת מרוז יותר מ-20 אלף מבוטחים בכל תחומי הביטוח, מספר יפה ללא ספק כשמדובר בסוכנות ביטוח. למרות מספרם הרב של הלקוחות, מטפלת החברה בכולם באופן שווה ופרטני כאילו היו לקוח בודד ומתייצבים דום לשירותו במקרים של תאונה, גניבה או כל אירוע אחר המצריך התערבות מיידית של נציגי החברה לטובת הלקוח, לכיסוי נזקים, ייצוג משפטי, אספקת רכב חלופי, שירותי גרירה, מידע על מוסכים תומכים, אוזן קשבת ומילה טובה בשעת הצורך. יחס אישי אז עד הסוף.
עבודה רציפה של שנים רבות מול חברות הביטוח המובילות בישראל מאפשרת לסוכנות ביטוח מרוז להשיג את כל התמיכה, השירות והפוליסות הטובות ביותר עבור הלקוחות. ההיכרות עם חברות הביטוח, והפרמטרים עליהם הן שמות דגש, מכוונות את סוכני החברה לגבש את ההצעה הטובה ביותר לנתונים אותם מציג הלקוח. בהתאם לנתונים אלה, בוחר הסוכן את החברה המתאימה ביותר ל"אופי" הנהג ומשיג את המחיר הזול ביותר עבור פוליסה טובה.

סוכנות ביטח מרוז – ביטוח רכב

אחד התחומים בו מתרכזת מרבית הפעילות של מרוז סוכנות ביטוח הוא ענף ביטוח רכב. בסוכנות מספקים פתרונות ביטוח לכל סוגי הרכב בין פרטי ובין ציבורי, ארבע גלגלי או דו גלגלי. בסוכנות לא מפחדים מכלום.
הפרמיה על ביטוח חובה במרוז תלויה בנתוני הנהג, הוותק שלו על הכביש, היסטוריה של תביעות או העדר תביעות, סוג הרכב, השנתון ונפח המנוע שלו. כיון שבחברה עובדים מול מספר חברות ביטוח, כשמקבלים את הנתונים מהנהג מבצעים בדיקה עם החברות המספקות את השירות הטוב ביותר לסוג לקוח זה לפי הנתונים שלו ומתאימים לו את ביטוח החובה הזול ביותר. אגב, קיימים פערי מחירים לא מבוטלים שיכולים להגיע גם למאות שקלים בין חברות הביטוח והסוכנויות על אותו סוג רכב ואותם נתוני נהג, כיון שלכל חברה הקריטריונים שלה וחישובי סיכון שונים.
סוכנות ביטוח מרוז תספק לכם גם ביטוח מקיף וצד ג' מתואמים אישית.
סעו בזהירות


לכתבה המלאה>>
פלתורס ביטוח רכב
פלתורס סוכנויות ביטוח היא רשת סוכנויות ביטוח מוכרת לכל מי שמבין בביטוח איכותי ומי שנמצא זמן רב בשוק הביטוחים. מדובר בחברה שנוסדה כבר בראשית שנות ה-20 של המאה הקודמת כאחת מהחברות הבנות של אנגלו פלסטינה – אחד הבנקים הראשונים במה שתהיה לימים  (28 שנים מאוחר יותר) מדינת ישראל.
הרבה מים עברו מאז בירקון והמדינה התפתחה מאוד וכך גם קבוצת סוכנויות ביטוח פלתורס המתמחה בכל סוגי הביטוח ובעיקר ביטוח רכב לכל סוגיו. כיום מדובר בסוכנות ביטוח שהיא חלק מקבוצת מגדל ומהווה קבוצת סוכנויות ביטוח מהמובילות בשדה הביטוח העולמי, ולא רק בישראל.

פלתורס - כל שירותי הביטוח במשפחה אחת

לקוחות פלתורס מגיעים מכל התחומים, החל מתחום ההייטק ועד לתחום הבנקאות ההובלה הימית, המסחר והתעשייה, מועצות אזוריות, חברות גדולות, מוסדות מדינה, תחבורה ציבורית וכמובן רכב פרטי. בחברה מועסקים עובדים מקצועיים בכל התחומים והם נמצאים בסניפי הסוכנות ברחבי הארץ. כל סוכן ואיש מקצוע מומחה בתחום שלו כדי לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר ולהתאים לו פוליסה ככפפה ליד. מדובר באחת הסוכנויות היחידות המשלבות בפעילותן איש בורסה – יועץ השקעות בורסאיות, כיועץ צמוד למבוטח המציג בפניו את כל האפשרויות לביטוח אחד או חבילת ביטוחים שייתן פתרון מושלם לצרכיו. חלק מתוכניות הביטוח יכולות להוות תוכנית חיסכון ארוכת טווח ואפשרויות נוספות.
כיוון שקבוצת סוכנויות ביטוח פלתורס היא חברה בינלאומית כיום, הרי שמערך הקשרים שלה עם חברות ביטוח בכל העולם היא יכולה להעניק ביטוחים גם בישראל וגם מחוצה לה ולשתף פעולה עם גורמים מחו"ל בתוכניות הביטוח שלהם. בתחום הביטוח תמיד יש מה ללמוד ולכן כשהאופקים פתוחים השמיים הם הגבול.
מבין סוכנויות הביטוח נראה כי פלתורס הלכה על כל הכיוונים מבלי לפחד מאף תחום קיים, כך תוכלו לבטח בסוכנות : ביטוחים כלליים – רכוש, ביטוחי פרט הכוללים ביטח רכב, ביטוח רכב קולקטיבי, ביטוחי נסיעות לחו"ל, תאונות אישיות, ביטוח אווירי וימי הכולל ביטוח מטענים, ביטח סירות יאכטות וגופי אוניות, ביטח הפלגות מבחן, מגדלי קידוח נפט בים, ביטוח ציוד מכאני הנדסי כבד, ביטוח אחריות נושא משרה, ביטוח יהלומים, ביטוחי חיים ועוד.

פלתורס - ביטוחי רכב

פלתורס סוכנויות ביטוח מבצעת את כל סוגי ביטוח הרכב : ביטוח חובה, מקיף וצד שלישי.
ביטוח חובה, כשמו כן הוא, מחויב על פי חוק כל נהג שעולה על הכביש להיות מצויד בו אחרת מדובר בעבירה פלילית. ביטוח זה מהווה כיסוי המבוטח בעבור כל נזק גופני הנגרם לנהג, לנוסעים ולנפגעים אחרים בתאונה שאינם נמצאים ברכב המבוטח. ביטוח צד ג' דואג לכסות את המבוטח מפני תביעות על נזקים לרכוש שנגרמו לצד שלישי על ידי המבוטח, ואילו ביטוח מקיף מגן עליך מפני שורה של נזקי רכוש הנגרמים לרכב כמעט מכל סיבה אפשרית, כולל גניבת הרכב וכן ביטוח צד שלישי.  
משרדי פלתורס נמצאים בבית אבא הילל סילבר ברמת גן.

לכתבה המלאה>>
מיקא ביטוח רכב
מיקא סוכנות ביטוח בע"מ היא סוכנות שצברה ניסיון רב בכל תחומי הביטוח. הסוכנות עובדת תחת שרביט הניצוח של דרור מיקא, שנחשב למקצוען ביטוח מן המדרגה הראשונה. דרך הפעילות שלו, המקצועיות והיקף הפעילות העניק לו בסופו של דבר חברות של כבוד בשולחן העגול של מיליון הדולר – מועדון ביטוח עולמי הנחשב אחד היוקרתיים בעולם.
האידיאולוגיה של החברה מושתתת על שירות אמין, מקצועי ואיכותי אבל יותר מזה על יחס אישי ופרטני לכל לקוח בפני עצמו תוך התאמת פוליסת הביטוח ממש ככפה ליד, על פי נתונים מדויקים.
באתר החברה של מיקא סוכנות לביטוח בע"מ, מדגישים באותיות של קידוש לבנה כי הסוכנות תערוך בשבילך את כל השוואת המחירים הנדרשת עד אשר תקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפוליסה המתאימה והמשתלמת לך ביותר. כשעובדים מול חברות ביטוח רבות המעוניינות בלקוחות, זה נותן יתרון עצום למבוטח המחוזר. למרות שלסוכן הביטוח מדובר בעבודה רבה יותר, התמקחות מול החברה, השוואות מחירים אינסופיות, ירידה לפרטים הקטנים ולתתי הסעיפים, זהו סוד ההצלחה של מיקא סוכנות לביטוח – עובדים קשה למען הלקוח עד שייצא מרוצה עם פוליסה אידיאלית ביד ופרמיה נוחה המתאימה לכיסו.
סוכנות ביטוח מיקא בע"מ – כל סוגי הביטוח
לקוחות מיקא יודעים כי הם יכולים לבצע את כל סוגי הביטוח באותה סוכנות ולעיתים אפילו עם אותו סיכן. הכל תוך הבנה וידיעה אודות צרכי הלקוח ויכולותיו הפיננסיות. בחברה מבטחים הכל, החל מביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף וצד שלישי, ביטוחי מנהלים ועוד.
כיוון שעולם הביטוח משתנה מדי חודש והוא נחשב עולם דינאמי לחלוטין, סוכנות ביטוח מיקא מוציאה את סוכניה לקורסים, השתלמויות, וימי עיון בתחום הביטוח. מנכ"ל החברה דרור מיקא השתתף בהשתלמויות במיטב חברות הביטוח באירופה.
סוכנות ביטוח מיקא מבטחת גם אנשים פרטיים וגם חברות, ארגונים ועסקים גדולים, אבל הטיפול בכולם נעשה באופן שווה.
צוות העובדים מחולק במשרד לפי מחלקות ותחומי ההתמחויות. כך יכול הלקוח לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר לתחומו. אנשי ביטוח רכב הם אומנם מקצועני ביטוח מן המדרגה הראשונה, אבל בכל מה שקשור בביטוח משכנתא או ביטוח חיים אולי כדאי שאנשי המחלקות המקצועיות בתחומים אלה יטפלו בכם. הניסיון, הידע, היכולות והקשר עם המחלקות הנכונות בחברת הביטוח עצמה מקנות לכל סוכן את יכולותיו האישיות בתחומו הוא.
במיקא מחלקת חיתום בה תקבלו את היחס הטוב ביותר מנשות מקצוע מהטובות בתחום הביטוח. החתמות מכירות מצוין את תחום הביטוח. הן מעניקות ללקוח את כל השירות החל מהצעת מחיר ועד השוואות מחירים בין חברות, בחירה של פוליסה מתאימה, הפקת פוליסת הביטוח ומסירתה בתורה אישית למבוטח.
בסוכנות ביטוח מיקא מחלקות מיוחדות לביטוח חיים, ביטוח רכב לסוגיו, מחלקת הנהלת חשבונות, ומחלקות נוספות לשירות הלקוח

לכתבה המלאה>>
אורנים ביטוח רכב
סוכנות ביטוח אורנים אינה נמנית אומנם על סוכנויות הביטוח הגדולות, אך מדובר בסוכנות ביטוח רכב העוסקת בכל תחומי הביטוח כבר למעלה מ-27 שנה. סוכנות ביטח אורנים מפעילה את שירותיה בעיר ראשון לציון לטובת תושבי העיר וגם הערים השכנות.
סוכנות הביטוח אורנים היא בעיקרה עסק משפחתי שהוקם על ידי יצחק ואורה אורן. הסוכנות פועלת בכל ענפי הביטוח והיא עובדת מול כל חברות הביטוח המובילות והגדולות בישראל בשיתוף פעולה מלא. בין חברות הביטוח הנמצאות בעבודה עם אורנים, ניתן למצוא חברת מגדל,כ הפניקס, מנורה, כלל ביטוח ועוד.
סוכני הביטוח המנוסים והמקצועיים באורנים יתפרו למענכם חליפה מושלמת בהתאם לצרכיכם ויכולותיכם הפיננסיות. זהו למעשה אחד מיתרונותיו הבולטים של סוכן ביטוח שנמצא קרוב אליך וקשוב לצרכיך. תוכל לשבת בסוכנות אורנים, לקבל ייעוץ והצעת מחיר מושלמת בסבלנות ובמקצועיות, תוך התאמת החבילה המשתלמת ביותר לפי הנתונים שלך. אם מדובר בפוליסת ביטוח רכב, סוכן הביטוח של אורנים יישב איתך, ינתח נתונים כמו גיל הנהג הצעיר ביותר ברכב, מספר נהגים, עבר ביטוחי, תאונות, שלילות אם קיימות, סוג הרכב, שנת ייצורו, נפח המנוע שלו, האם הרכב נוסע בשבת ונתונים נוספים . הוא מבצע את החישוב ויחד אתם מתאימים ביטוח חובה, ביטוח מקיף או צד ג' בלבד.
היתרון בסוכנות ביטוח רכב, כמו אורנים לצורך העניין, הוא היכולת של הסוכן לברר תוך כדי שיחה איתך הלקוח, המבוטח הפוטנציאלי, מה הם המחירים הטובים ביותר שיהוו את הפרמיה לפוליסה המתאימה ביותר עבורך. חברות הביטוח השונות מעמידות פרמטרים משתנים לקביעת גובה הפרמיה. סוכן הביטוח של סוכנות ביטוח אורנים מכיר על פה על מה שמה כל חברה את הדגש והוא יבצע לך את הפוליסה בחברה שמתייחסת לנתונים שלך בצורה המפצה ביותר מחד והסלחנית ביותר מאידך.
למשל, אתה נהג וותיק ללא כל תביעות ביטוח בעבר, אין לך שלילות או תאונות ועברת את גיל 45. בחברות ביטוח מסוימות אין לך יתרון יחסי, אבל חברות אחרות רואות בך נכס יקר ערך ומבוטח בעל סיכון נמוך מאוד לתאונות (אם אתה לא רוכב אופנוע). סוכן הביטוח של אורנים מכיר את החברות מולן הוא עובד ויפנה לחברה שיודעת לתגמל אותך על שנותיך הנקיות על הכביש. הכל מתבצע מולך ויחד תוכלו להגיע למחיר ולתוצאות הטובות והבטוחות ביותר.

סוכנות ביטוח אורנים : לא רק רכב

מלבד ביטוח רכב לסוגיו, עוסקת סוכנות אורנים בכל ענפי הביטוח המוכרים, החל בביטוח בריאות הכולל שירותים מיוחדים למקרי הצורך כולל ניתוחים בישראל ומחוצה לה ושירותי בריאות נוספים, ביטוחים סיעודיים, ביקור רופא, ביטוחים כלליים למשפחה ועוד.
כל סוגי הביטוח בשבילך קרוב לבית, בראשון לציון בסוכנות ביטוח אורנים.

לכתבה המלאה>>
פסגות ביטוח רכב
סוכנות ביטוח פסגות נותנת מענה ביטוחי ללקוחות בכל תחומי הביטוח. בראשית דרכה הייתה הסוכנות בשיתוף פעולה עם חברת כללביט מבית קבוצת כלל, אך בהמשך יצאה סוכנות הביטוח פסגות לדרך חדשה ועצמאית בעולם הביטוח תוך שהיא מצוידת בניסיון רב שרכשה משיתוף הפעולה עם קבוצת כלל והניסיון והתמיכה שמעניקה לה הקבוצה עד היום.
עיקר פעולתה של סוכנות הביטוח פסגות היא יחד עם חברות התעשיות עתירות הידע, שוק ההייטק וחברות גדולות בשוק הישראלי. סניפי הסוכנות ממוקמים בתל אביב וגם בקרית מוצקין מה שמאפשר קרבה למרבית הלקוחות מהתחומים אותם ציינו. הנגישות והקרבה ללקוחות מאפשרים את מה שמעמידה החברה בבסיס עקרונותיה – יחס אישי, מקצועי ובזמן לכל לקוח.
סוכנות ביטוח פסגות אינה סוכנות גדולה במיוחד אך ראשיה זוקפים את זה לזכותה ולרווחת לקוחותיה הזוכים ליחס VIP בכל מצב ובעיקר במצבים הפחות נעימים בחיים כשקורות תאונות או מקרים בלתי צפויים הגורמים לנזק, או פגיעה בגוף וברכוש.

סוכנות ביטוח פסגות – יחס אישי לכל לקוח

אחד הצעדים הייחודיים לחברה הוא הפגישות האישיות שמנהלים אנשי הצוות עם לקוחות הסוכנות מדי מספר חודשים. החברה עצמה יוזמת פנייה ללקוחות, לעיתים מדובר בשיחת טלפון ולעיתים בפגישה, ובהן יש התאמה מתמדת של חבילת הביטוח לצרכים עדכונים שונים ועוד. נכון, יש מבוטחים רבים המעדיפים שהביטוח יגיע אליהם באמצעות דואר ישראל, אבל לא כאן. פסגות סוכנות לביטוח משתדלים שהלקוח יקבל את הפוליסה ביד ישירות מהסוכן. בין אם מדובר בפוליסת ביטח חובה לרכב, פוליסת ביטוח מקיף או צד ג', על המבוטח לקבל הסברים, כוס קפה ולחיצת יד, כמו שצריך בכל חברה המכבדת את עצמה.
אחד המאפיינים הבולטים בסוכנות הביטוח פסגות הוא אמצעי התקשורת המתקדמים והקשר המקוון עם חברות הביטוח עימם היא עובדת. הקשר קיים במהלך כל שעות העבודה וגם מעבר להן כשצריך. מדובר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מעולם התקשורת הקווית והאינטרנטית. קשר אונליין זה מאפשר לאנשי הסוכנות לספק את השירות הטוב ביותר לטובת המבוטחים והלקוחות הפוטנציאליים שרוצים לדעת מה הן הפוליסות המשתלמות ביותר אותה יכולה החברה להציע.
כיוון ששוק הביטוח עובר שינוים מתמידים כל העת, הן מבחינת מבנה הפוליסה והמחירים, סוכני חברת פסגות יוצאים להשתלמויות רבות בכל הזדמנות כדי לשפר את הידע, המקצועיות ורמת השירות הניתן ללקוחות הסוכנות.
הכותרת הראשית בה מתהדרת סוכנות ביטוח פסגות היא ליווי ביטוח אישי לכל לקוח. איך זה קורה ? בסוכנות נמצאים מיטב אנשי הביטוח והכלכלה במשק שנמצאים בקשרי עבודה עם רוב חברות הביטוח המובילות בישראל השילוב בין השניים יוצר מצב בו בונים למבוטח פוליסה המותאמת בול בשבילו.
החברה עשת זאת בעבר ללקוחות פרטיים ולחברות, היא עושה זאת בהווה ותעשה זאת גם בעתיד.
עוד בפסגות : תעריפי ביטוח מוזלים, הכיסויים הכי רחבים, רמת שירות גבוהה, דיווח תדיר ללקוחות ולחברות, ייזום קשר עם הלקוח.

לכתבה המלאה>>